Zarządzanie czasem?

Aktualizacja: 12 wrz 2018

Czy czasem na prawdę da się zarządzać? Co mamy robić, aby cenne minuty naszego życia nie przeciekały nam przez palce?


Jest wiele książek, kursów, webinarów, na których dowiesz się jak zarządzać czasem, jak zarządzać sobą w czasie ( a to jest rożnica ), jak wykorzystać każdą minutę z dostepnej Ci godziny. Grant Cardone ujmuje to jednak inaczej. On nie chce zarządzać czasem, ale uczynić z czasu swojego niewolnika.

Trzeba zatem produkowć czas, rozciągać go i upychać tak wiele ile się da w przedziałach czasowych każdej godziny. Tak robią ludzie bogaci - kupują czas delegując zadania innym osobom, pracownikom, kontrahentom.


Czy wiesz, że najwięcej czasu marnujemy nie w dniach i godzinach, ale właśnie w minutach ? Te scrollowanie na fb, dłuższa pogawędka przy kawie z pracownikiem, niepotrzebne telefony wielokrotnie otrzymywane w blahych sprawach od podwładnych.

Dodaj do tego zmarnowany czas na przeskakiwanie z zadania na zadanie z codziennej listy, zamiast grupować je w konkretne bloki czasowe a wyjdzie Ci obraz tego co śmiało możesz wyeliminować albo znacznie ograniczyć.


Chroń swoje najcenniejsze aktywo jakim jest właśnie czas!

Już w drugim tygodniu programu Efektywności własnej, wycenisz wartość swego czasu i zaczniesz świadomie kontrolowć jego wykorzystane. Zobaczysz, że na prawdę możesz zrobić tyle samo w o wiele krótszym czasie, albo o wiele więcej w tym samy przeciągu czasu.


Pomyśl jak wpłynie na stan twojego konta, jeżeli w kilka tygodni zwiększysz swóją wydajność o 20 - 30 %. Co za to możesz kupić ? Może pozwolisz sobie na dłuższe wakacje niż 7 wyrwanych, pełnych napiecia dni, czy frma wciąż działa, podczas gdy Ty leżysz na plaży. Znasz te obawy?


Poznaj skuteczne narzędzia, jakie od 50 lat rozwija LMI, które uczynią z czasu twojego niewolnika. Zapytaj jak możemy pomoc Ci i twojemu zespołowi w rozwiązaniu problemu braku czasu.


Nie mam czasu - to najwieksze kłamstwo jakie wmawiamy sobie.

44 wyświetlenia

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com