Jak przenieść firmę na wyższy poziom rozwoju?Tekst te nie będzie o mówił o tym, żebyś sprzedawal więcej w lepszych cenach i trzymał koszty na rozsądnym poziomie. To musi mieć miejsce. Ale tak postepuję każdy rozsądny przesiębiorca. Co ponad takie sprawy powienieneś wiedzieć, aby rzeczywiście mieć czas na znajdowanie lepszych klientów, prowadzenie działań rozwojowycyh, dla wytworzenia lepszych produktów lub bardziej wartościowych z punktu widzenia klienta usług, które możesz sprzedać w wyższych cenach?


Czy znasz Kogoś kto jest 10 x mądrzejszy, ma 10 x większe IQ? Nie ma takich ludzi. Sukces osiągają Ci, którzy pracują wytrwale, mają odpowiednią motywację, pozytywną postawę i dokładnie wiedzą, gdzie chcą być w określonym horyzoncie czasowym.


Doba czasu jest równa dla każdego. Mark Zuckerberg, Richard Branson i inni najbogatsi ludzie na świecie maja do dyspozycji tylko 24 godziny na dobę. Michale Phelps, Tiger Woods, Robert Lewandowski, maja tylko 365 dni w roku, aby trenować i przewodzić w swoich dyscyplinach. To dokładnie tyle samo czasu ile masz Ty. Odpowiedz sobie na pytanie, jak spędzasz czas. Czy właściwie inwestujesz go w działania, które są dla ciebie po prostu opłacalne z pnktu widzenia realizacji twoich planów i marzeń?


Dlaczego niektórzy odnoszą lepsze rezultaty w podobnych warunkach zewnętrznych? Są 2 x ,5 x,10 x bardziej skuteczni, szybciej osiągają zamierzone cele i zarabiają więcej? Odpowiedzią na to jest:

Robienie właściwych rzeczy, we właściwy sposób, we właściwym czasie i we właściwym przeciągu czasu

Tak, to właśnie codzienne wykonywanie działań wysoce opłacalnych, odróżnia liderów rozwoju od całej rzeszy zdolnych, lecz przeciętnych w swoich wynikach menadżerów.


Poprawa własnej efektywności jest podstawą osiągania zamierzonych rezultatów. To ile uda nam się zrealizować z naszej listy celów, zależy od naszego przygotowania, przyjętych postaw oraz motywacji.


Narzędziem niezbędnym do wydajnego zarządzania sobą w czasie jest planowanie. Kluczem do szybkiego osiągania celów jest ustalanie priorytetów, czyli skupienie się na tych wyzwaniach, które bezpośrednio prowadzą nas do mety.


Leadership Management International od 50 lat zajmuje się poprawianiem wyników organizacji i specjalizuje się w integralnym rozwoju ludzi. Zapraszamy właścicieli firm do udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest FORUM LIDERÓW (FL) w ramach, którego grupa wybranych menadżerów i członków zarządów, takich właśnie jak Ty, będzie miała okazję wejść w proces realizacji celów prowadzących do zwiększenia rentowności i efektywności funkcjonowania organizacji. Przedmiotem FL będzie certyfikowany program LMI „Efektywność Własna” (EW).

To wyjątkowy program rozwoju przywództwa, od lat potwierdzający swoją skuteczność w krajach na całym świecie, w Polsce od 2004. Program EW to cykl ośmiu 3 godzinnych spotkań, uzupełniony pracą własną nad swoimi celami i wyzwaniami w obszarze: osobistym zmiany postaw i zachowań zawodowym i finansowym Uczestnicy otrzymują na własność certyfikowany program „Efektywność Własna” – zestaw poszczególnych bloków tematycznych (lekcje) wraz z praktycznymi narzędziami do natychmiastowego zastosowania w codziennej pracy oraz nagranie lekcji w formacie MP3; po ukończeniu programu: Certyfikat LMI – rozpoznawany znak jakości w zakresie rozwoju przywództwa.

Czy jesteś gotowy na to by odnosić większe SUKCESY? Są one w zasięgu twej ręki. Założyciel firmy Leadership Management International Paul J. Mayer mawiał:

Cokolwiek sobie wyobrażasz, czego gorąco pragniesz, w co szczerze wierzysz i do czego z zapałem dążysz, niewątpliwie stanie się Twoim udziałem”

Jeżeli chcesz przenieść swoją firmę na wyższy poziom i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie analizy rzeczywistych potrzeb, oceny twej bieżącej organizacji, umów się na spotkanie. W trakcie spotkania omówimy obszary, nad którymi będziesz chciał pracować i cele, które chcesz skutecznie osiągnąć.


Jeżeli doczytałeś do końca ten w istocie krótki tekst, to znaczy, że jestes osobą swiadomą i wiesz, że rozwój twoich kompetencji przywódczych oraz poprawa efektywności pracy twoich kluczowych pracownikow jest istotna. Wcześniej czy później zainwestujesz w programy szkolenowe dla swoje firmy. Pytanie czy chcesz byc pierwszy czy ostatni? Sądzę, że lepiej jest zainwestować w te kluczowe obszary teraz, by zawczasu przygotować się na niekorzystne czynniki zewnętrzene, rozwoj konkurencji, pilne potrzeby twoich klientów ktorzy potrzebują solidnego partnera w ich interesach.


Paweł Hermanowicz

Hermanowicz Business Coaching

Partner Coach L.M.I tel +48 795 651 616

10 wyświetlenia

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com