Jak mieć wiecej czasu na podróże?

Aktualizacja: 10 wrz 2018

Po prostu. Skup się na tym co jest na prawdę istotne, czyli na priorytetch w biznesie, który prowadzisz. Rób rzeczy właściwe, we właściwy spósob i we właściwym czasie, a zaczniesz osiągać ponadprzęciętne efekty. Chyba zgodzisz się, ze mną, że nie osiągnąłęś jeszcze maximum swojego potencjału?


Pewien mistrz kung fu powiedział, że : " To czym się zajmujesz wzrasta" I to jest prawda. Jeżeli wyeliminujesz negatywne postawy, nawyki i zastąpisz je działaniem pozywynym, proaktywnym, bedziesz wiecej zarabiał. Taka zmiana poskutkuje prowizją nie tylko w postaci większych dochodów, ale także wiekszej ilości wolnego czasu dla Ciebie, twojej rodziny. Także na realizacje marzeń - częstszych podroży, które nagrodzą twój efektywny wysiłek w prowdzenie firmy.


Czy wizja częstszych podróży motywuje Cię do lepszej pracy?

Czy twoj wysiłek na prawdę jest efektywny?


To jest tak proste.

Zapytaj jak nasi klienci zwiekszają swoja wydajność o 20 % w ciągu 3 miesięcy wdrażania programu rozwojowego Efektywności własanej.


Najbogatszy człowiek ma tylko 24 godziny na dobę, aby pomnażać swój majątek, najskuteczniejszy sprzedawca tylko 7 dni w tygodniu by realizować cele sprzedażowe i sprawnie zamykać transakcje, mistrz sportu tylko 365 dni w roku, by trenować i sięgać po najwyższe podium. To dokladnie tyle samo co Ty.


A Ty jak zarzadzasz swoim najcenniejszym aktywem jakim jest CZAS?9 wyświetlenia

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com