Forum Liderów LMI

"Poziom sukcesu zawodowego rzadko przekracza poziom rozwoju osobistego, ponieważ sukces jest tym co przyciągasz jako osoba, którą się stajesz"  

                                                                                                                             Hel Elrod Fenomen Poranka

 

Gratuluje Ci decyzji o rozwoju swojego potencjału. Tylko garstka osób świadomych takich jak Ty wybiera tę drogę. To czyni cię wyjątkową osobą i liderem, za którym będą podążać inni.

Nie jesteś tu przypadkiem? Jeste zdecydowany wejść na wyższy poziom działania? Dowiedz się dlaczego wiekszość szkoleń, na których byłeś nie działa i nie pozostawia trwałych efektów.

Pobierz DARMOWY e-book " Dlaczego szkolenia nie działają?"

 

 

O MNIE

 

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem biznesu,  trenerem sprzedaży, Trenerem Biznesu, coachem programów rozwojowych Leadership Management International, liderem edukacji finansowej Crown.

Mam 20 letnie doświadczenie w sprzedaży, eksporcie oraz negocjacjach handlowych.

 

Pomagam firmom zarabiać więcej poprzez zwiększenie wydajności oraz skuteczności kluczowych osób w organizacji

Wdrażam programy rozwojowe według metodyki Leadership Management International. Prowadzę warsztaty z zakresu stawiania celów, zarządzania sobą w czasie, efektywnej komunikacji oraz skutecznej sprzedaży. Oferuję konsultacje biznesowe, prowadzące do ujawnienia prawdziwego problemu, który trzeba rozwiązać w twojej firmie.  Wspieram twój biznes jako coach efektywnego przywództwa.

 

 

Czym jest Forum Liderów?

Co mówią o współpracy ze mną inni?

 

 

 

 

 

Co o korzyściach pracy z programamy LMI mówią liderzy w swoich branżach?

Nie jest trudno wzniecić zapał własny, czy nawet zespołu dla jakiejś ważnej sprawy. Jednak, aby skutecznie każdą podjętą sprawę doprowadzić do pożądanego rezultatu, oprócz konsekwencji własnej, niezbędne jest wypracowanie, podczas wspólnej pracy z couchem, właściwej postawy wobec celów i zadań oraz zobowiązań wobec siebie.

 

Osobiście uważam, że proponowany przez LMI program pracy własnej dla liderów; jest dedykowany dla najlepszych i dla ambitnie dążących do wybitnych wyników i satysfakcji z życia. Mam też przekonanie, że wartości, które oferuje ten program dla wielu z nas Polaków, jest doskonałym „lekiem” na zbyt częsty jeszcze „słomiany zapał”.

                                                                                                                             Mirosłw Wolski Schattdecor

 

Oceniam szkolenie Efektywność Własna, jako bardzo przydatne i bazowe co najmniej dla każdego menedżera, nie mówiąc już o pracownikach. Sposób prowadzenia zajęć grupowych i indywidualnych sesji coachingowych w wykonaniu trenera Pawła Kopijera postrzegam, jako w pełni profesjonalny, oparty o bogate doświadczenia własne w obszarze zarządzania oraz niezwykle inspirujący. Mając okazję skonfrontować swoje odczucia z moimi menedżerami poszczególnych działów jednoznacznie rekomenduję Pana Pawła, jako skutecznego trenera. Wysoko oceniam również specyfikę procesu LMI, szczególnie biorąc moje, nie zawsze pozytywne, doświadczenia z różnego typu szkoleniami na polskim rynku.

Sebastian Filip

Dyrektor Odziału Kraków BIMS Plus

 

Program rozwojowy Efektywność Własna wspiera realizację konkretnych celów w firmie, zarówno biznesowych jak i z obszaru przywództwa oraz efektywności: planowania, zarządzania czasem, ustalania priorytetów, komunikacji, delegowania oraz pracy w zespole. Szczególnie doceniam te narzędzia Programu, które pozwoliły mi na zbadanie czasu, jaki zużywałem na różne aktywności oraz nauczyły dzielić sprawy na ważne i pilne. Upewniłem się, że nie wszystko zasługuje na moją uwagę, niektóre rzeczy dziś potrafię odrzucić, inne powierzyć do wykonania współpracownikom, a swój czas poświęcam tylko istotnym wyzwaniom.

Dariusz Chmielewski

Szef ochrony Port Lotniczy Poznań

 

Program rozwojowy “Efektywność Własna” wspiera realizację konkretnych celów biznesowych i osobistych i poprawia efektywność działania poprzez rozwijanie praktycznych umiejętności w zakresie: wyznaczania i osiągania celów, zarządzania sobą w czasie, wyznaczania priorytetów i poprawy komunikacji.

 

Program rozwojowy “Efektywność Własna” oceniam bardzo pozytywnie. Pozwolił on m.in. wzmocnić postawy efektywnego gospodarowania naszymi zasobami, aby każdy pracownik podejmował decyzje ze świadomością wpływu na wynik finansowy firmy. Równie ważna była praca nad stworzeniem środowiska pracy sprzyjającego harmonii pomiędzy życiem zawodowym i osobistym naszych pracowników

Bartosz Kuźniar

Prezes Zarządu Lokum Developer

 

Obejrzyj ten krótki film i dowiedz się w jaki sposób możesz skorzystać z udziału w Forum Liderów, w trakcie którego będziesz rozwijał swoją Efektywność Osobistą

 

FORUM LIDERÓW to program rozwoju przywództwa i wzrostu efektywności własnej. Jest to cykl spotkań w gronie wybranych przedsiębiorców i menedżerów, osób takich jak Ty.

w trakcie programu uczestnicy znajdują odpowiedzi na pytania:

Jak stać się bardziej efektywnym?

Jak podnieść wydajność mojej firmy?

Jak zmotywować zespól do działania?

Jak dobrze wyznaczać ważne cele?

Jak skupić się na priorytetach?

Jak skutecznie zarządzać czasem?

Jak delegować zadania i upoważniać?

Prawda jest taka, że większość firm nie wykorzystuje w pełni swego potencjału i zarabia o wiele mniej niż powinna. Biorąc pod uwagę możliwy zwrot z wszystkich inwestycji, jej faktyczna wydajność jest poniżej 50 %.

Co możesz zrobić Ty, aby twoja firma nie znajdowała się w szarej masie podobnych, które nie rozwijają się tak jak tego chciałeś, kiedy ją zakładałeś?

Poznaj 7 kroków, aby zarabiać więcej pracując efektywniej.

👠Krok 1
Szanuj czas. Czas to pieniądz. To co robisz, możesz robić szybciej, albo zrobić więcej w tym samym czasie.

👠Krok 2
Zwiększ efektywność oraz umiejętności organizacyjne swoje oraz rozwiń swoich kluczowych współpracowników.

👠Krok 3
Opracuj dla organizacji wizję, cel i misję. Wyznacz i realizuj cele osobiste oraz cele organizacji.

👠Krok 4
Zidentyfikuj kluczowe czynniki sukcesu i skoncentruj się na nich. Opracuj i wróż plan strategiczny.

👠Krok 5
Naucz się bardziej skutecznie delegować uprawnienia i buduj efektywne zespoły.

👠Krok 6
Wdróż wśród pracowników system motywacyjny

👠Krok 7
Zainwestuj w edukację swoich pracowników. Oni mają w sobie potencjał. Pomóż im go odkryć. To może być twoja najważniejsza inwestycja.

Jak skutecznie wdrożyć te kroki dowiesz się w trakcie pracy z programami rozwoju przywództwa i wzrostu efektywności własnej podczas FORUM LIDERÓW.

Wdrożenie już tylko 2 - 3 z tych kroków istotnie zwiększy twoje wyniki finansowe. Wielu liderów, którzy nie godzą się na przeciętność współpracuje z LMI.

Wybierz edycją najbliższa twoje lokalizacji i zgłoś się do programu już dziś.

 

 

Kontakt